Renderbet Para Yatırma

renderbet para yatırma

Renderbet para yatırma üyelerine katılanlar hesaplarını açıp ödeme yapabilirler. Hem ‘para yatırma’ hem de ‘çekme’ seçenekleri ayrı ayrı görüntülenir. Ve aralarından seçim yapanlar için:

• İlk aşamada mutabık kalınan ödeme seçenekleri listelenecektir.
• Tutarı limitlere uygun olarak girmelisiniz.

Renderbet bahsini nasıl oynayacağını merak edenler öncelikle bu hususları göz önünde bulundurmalıdır. Neyse ki canlı destek ekibi olduğu için işiniz uzun sürmeyecek.

 

Renderbet Para Yatırma Yöntemleri

Yatırım için popüler ödeme seçenekleri dahildir. Ve hepsine son derece makul sınırlar eşlik ediyor. Renderbet‘e nasıl para yatırılacağını merak edenler için işte yöntemler:
-Bankalar: Tüm bankalarla anlaşması olduğunu gösterir. Fakat bu sayede Banka Havalesi veya CepBank yatırım işlemleri yapılabilmektedir.
-Diğerleri: Sadece Havale ve CepBank seçenekleri mevcut değildir. Aynı zamanda Papara ile QR Kod yöntemlerinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Son olarak Kredi Kartı seçenekleriyle Bitcoin ortaya çıkıyor. Yani üyelerine oy kullanma hakkı tanır.

 

renderbet para yatırma

Renderbet Para Yatırma Limitleri

 

Yatırım işlemleri ile ilgili olarak sadece sözleşmeli yöntemleri değerlendirmek yeterli değildir. Fakat yöntemler için belirlenen alt limitleri de göz önünde bulundurmalısınız. Hatta Renderbet bahisi nasıl yapılır sorusuna cevaben limitler de listelenmiştir. Örneğin:

Banka havalesi için en az 250 TL’ye sahip olmak.
Payfix yöntemi kullanılarak 25 TL yatırılabilir.
CepBank için görüntülenen 20 TL limit.

Kripto ile minimum 50 tl yatırılmaktadır.

Mefete ile minimum 5 tl’ye kadar yatırım yapılabilmektedir.

Papara ile minimum 150 tl yatırım imkanı bulunmaktadır.

Pep yöntemi ile de 10 tl’ ye varan yatırım seçenekleri sizleri bekliyor.
Minimum tutar 50 TL Kredi Kartı için de geçerlidir. QR Kod yöntemi adına minimum 20 TL limit gösterilmektedir. Ayrıca son olarak Bitcoin yatırım alt limiti olarak 100 TL ortaya çıktı.

 

Renderbet’e Nasıl Para Yatırılır?

 

Yöntemleri ve sınırları öğrenmiş olanlar için uzun sürmeyecektir. Bu şekilde hesaba giriş yapabilmekte ve yatırım sürecine devam edebilirsiniz. Üyeler ‘depozito’ seçiminin ardından yöntemlerden birini seçer ve ödeme işlemine geçer.
Her yatırım yöntemi için ayrı formlar açılır ve bilgileriniz istenir. Yani girilen bilgiler tam ve doğru ise işlem başlatılmakta. Yönteme göre birkaç dakika içinde sonuç alabilirsiniz.